Ml. dorost: SC Radotín - FC Tempo Praha 4:2

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 09. 10. 2008

Za krásného slunného dopoledne jsme nastoupili na umělku v Radotíně. Počasí mělo na naše borce negativní vliv. Hráli ospale, jakoby bez zájmu. Radotínští začali lépe, přesto první příležitost jsme měli my. Patrik šel sám na brankaře a s touto šancí naložil trestuhodně. Soupeře jsme pustili do vedení přihrávkou našeho brankaře před prázdnou branku - 1:0. Dál jsme se probíjeli pomalu středem bez efektu. Střed naší obrany nebyl ve své kůži, a tak domácí lehce zvýšili na 2:0. Možnost snížit a vyrovnat odmítli se svých tutovek opět Patrik a Petr Matoušek. Až dorážka Franceho znamenala snížení na 2:1. V závěru poločasu jsme obléhali branku domácích ale ani několik opakovaných střel neznamenalo vyrovnání. Naopak minutu před koncem Kvapil na polovině hřiště rozehrál špatně trestný kop, domácí si dostali do vápna, kde Voltr fauloval a darovanou penaltu domácí proměnili.

Po mytí hlav jsme začali po přestávce aktivně se snahou změnit stav zápasu. Leč hrubka středu obrany umožnila Radotínu zvýšit náskok. Střídání a přeskupení sestavy znamenalo zvýšení naší aktivity, ale zbytečné řečnění a hledání chyb všude jinde, jen ne u sebe, nám bránilo změnit skóre. Střela Franceho snížila náskok domácích na dvě branky. Další možnosti jsme tradičně zahodili, a tak se již do konce zápasu na stavu nic nezměnilo.

Vítězství jsme svoji neschopností dát branku darovali domácím. Někteří jedinci si musí uvědomit, že na tréninku a v zápase je třeba se plně soustředit na tuto činnost a nemyslet si, že všechno půjde samo.

SC Radotín - FC Tempo Praha 4:2 (3:1)
Branky Tempa: France 2.
Tempo: Slováček - Šulc, Kvapil, Voltr (47. Procházka), Houška - Matoušek (49. Petrák), Sehnoutka, Benda, France - Hnat, Čemus.