St. přípravka A: FC Tempo Praha - AC Sparta Praha 1:4

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 10. 10. 2008

V neděli jsme přivítali na domácí půdě Spartu. Ta si na začátku utkání vytvořila tlak, ze kterého kopala ve 4. minutě rohový kop, který si nešťastně tečoval Klajbl do vlastní branky. Sparta se lehce ujala vedení 0:1. Kluci nepoložili zbraně a bojovali o každý balón. Dostali jsme se do několika jasných šancí, ale Adámek ani Slavíček nedokázal vstřelit branku. Poločas skončil za nepříznivého stavu 0:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe a hned ve 28. minutě Sparta faulovalave vápně Adámka. Šanci na vyrovnání měl Slavíček, ale penaltu neproměnil. Naopak Sparta dala hned druhou branku a zvýšila na 0:2. Poté se dostal před branku Slavíček a jeho střelu dostal do branky Adámek. Další branky z naší strany jsme se nedočkali, naopak Sparta potvrdila vítězství ještě dvěma góly. Zápas zkončil 1:4. Kluci ukázali, že se dá hrát vyrovnaná hra i se silnými soupeři, i když výsledek tomu neopovídá.

FC Tempo Praha - AC Sparta Praha 1:4 (0:1)
Branka Tempa: Adámek.
Tempo: Marinov - Petřek, Jelínek, Chleborád, Bureš, Klajbl, Hasman, Slavíček, Kuriš, Adámek, Hlaváč, Žákovský.