Ml. žáci A: SK Umbro Praha 3 - FC Tempo Praha 2:2

Autor: Petr Kostka <konopiste(at)centrum.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 12. 10. 2008

Do zápasu jsme šli všichni s jediným cílem – zisk tří bodů a zlepšit si skóre! Bohužel přes počáteční převahu jsme si žádnou vyloženou šanci nevytvořili. Pouze jsme dvakrát slabě vystřelili mezi tyče branky domácích. Teprve ve 21. minutě roh J. Kostky našel přesně M. Veselého a rázem jsme vedli 1:0. Potom jsme si začali kromě územní převahy vytvářet i šance, ale střely J.Gronycha ani T.Kocábka cestu do sítě domácích nenašly.

Ve druhé půli pokračovala hra stále ve stejné podobě - my jsme utočili, tvořili hru a domácí hrozili z ojedinělých útoků. Až v 52. minutě, při snaze zabránit centru, zahrál domácí obránce rukou a následnou penaltu s jistotou proměnil M.Veselý - 2:0. V tu dobu dominovalo na hřišti pouze jedno mužstvo a zdálo se, že přes všechny nepřesnosti a nedůraz dovedeme zápas do vítězného konce...

Bohužel v posledních šesti minutách přišel dokonalý šok! Nejprve se nepovedl v 56. minutě výkop brankáři, který byl na hřišti snad půl minuty, a nezahřátý hrou trefil záda vracejícího se hráče a druhý následně poslal obloukem míč do naší sítě a vrátil domácí do zápasu - 1:2. A v nastaveném čase se při souboji v naší šestnáctce dotknul rukou míče náš hráč a z penalty domácí vyrovnali na 2:2!

SK Umbro Praha 3 - FC Tempo Praha 2:2 (0:1)
Branky Tempa: Veselý 2.
Tempo: Valenta (56. Kabát) - Veselý, V.Novák, R.Novák, Pavlát (56. Kojan), Pyndzyn, Kostka (50. Kofroň), Vencl, Kocábek, Oračko (53. Buryš), Gronych. Text: K. Kostková