St. žáci A: FC Tempo Praha - SK Motorlet Praha C 1:0

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 13. 10. 2008

V dalším zápase jsme nastoupili na domácí půdě proti celku Motorletu, jednomu z favoritů naší skupiny a velice kvalitnímu mužstvu. Začalo se hrát za husté a nepříjemné mlhy. V prvním poločase se hra odehrávala převážně ve středu hřiště a vedla se velice taktická bitva. Soupeř se příliš nedostával před naší branku díky kvalitní hře defenzívy. Naopak naše mužstvo bylo co se týče ofenzivní činnosti daleko nebezpečnější, ale bohužel bez potřebného zakončení a výbornému brankaři v brance hostí. Největší šanci první půle měl na noze Hájek ve 33. minutě, ale bohužel jasnou šanci nedal.

Videoreportáž Vladimíra Horna z utkání ZDE

Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně, soupeř přidal na důrazu a našim borcům dělala problémy soupeřova kombinační hra, pokud jej nechali kombinovat. Opět jsme měli několik šancí, určitě opět více než náš soupeř. Chvílemi nás protivník tlačil, ale vše jsme ustáli, bylo to v momentech, kdy jsme malinko polevili. V 60.minutě se svým důrazem prodral Dvořák k rohovému praporku a nádherná přihrávka směřovala přesně na nohu Horna, který se tentokrát nemýlil a dává na 1:0. Tato branka naopak nastartovala soupeře, který se úporně snažil vyrovnat, ale nakonec jsme důležité vítězství udrželi.

Na tento zápas jsme se připravovali celý týden a kluky jsem připravoval na to, že půjde skutečně o mimořádně silného soupeře, což se také ukázalo. Jsem velmi spokojen s výkonem kluků, zejména za dodržení všech taktických pokynů a obrovskou bojovnost až do posledního hvizdu rozhodčího a snahu uspět. Opět se ukázalo, že čím kvalitnější soupeř, tím je i naše hra lepší a bojovnější. Situace tentokrát neumožnila vystřídat a tito hráči dostanou šanci v dalších utkáních proti relativně slabším soupeřům. Za týden nás čeká další těžké utkání na hřišti Horních Měcholup.

FC Tempo Praha - SK Motorlet Praha C 1:0 (0:0)
Branka: 60. Horn.
Tempo: Žurav - Tintěra, Kristek, E.Čech, Lehký, Stejskal, Škopek, Mašek, Dvořák, Horn, Hájek. Připraveni: Herdegen, Bláha, Rudolf, Novák a Yusyp.