Muži B: FC Tempo Praha B – SK Horní Měcholupy B 3:3

Autor: Jiří Nechvíla <RTR.666(at)seznam.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 14. 10. 2008

Za nedělního slunečného odpoledne jsme přivítali na horním hřišti vedoucí tým naší tabulky - béčko Horních Měcholup. Těsně před utkáním se ze zdravotních důvodů omluvil kapitán týmu Ondřej Dvořák a Daniel Morávek. Trenér proto musel se sestavou improvizovat a do soupisky zařadil hráče staršího dorostu Baluna a hráče A týmu Netušila.

Zápas začal pro nás dobře. Již v 8. minutě po rohu Podroužka se po závaru v malém vápně k míči dostal Martin Fetr, který míč uklidil do branky hostí - 1:0. Soupeře jsme k ničemu nepustili a naopak jsme si vytvářeli slibné šance. Jednu z nich jsme zužitkovali ve 38. minutě, kdy se po nepovedené střele Stokláska dostal k míči Graclík a z velkého vápna angličanem zvýšil skóre na 2:0.

Další gól jsme přidali po pěkné akci, kdy Šíma poslal přesnou přihrávku do ulice Prokopovi, který se dostal do vápna a překonal vybíhajícího gólmana - 3:0.

Již se zdálo, že si do konce první půle výsledek pohlídáme, ale ve 45. minutě fauloval Podroužek ve vápně hostujícího hráče a rozhodčí odpískal penaltu. Naštěstí protihráč naložil s nabídnutou šancí prachbídně a náš gólman nemusel ani zasahovat.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a ve 47. minutě nabídl Šíma přihrávkou za obránce velkou šanci Fetrovi. Bohužel našemu rychlonohému útočníkovi chyběl krůček a hostující gólman byl u míče dřív.

Naši hráči se poté zatáhli více na svou polovinu a soupeř se začínal dostávat do šancí. Naše obrana odolávala pouze do 70. minuty, kdy útočník Měcholup stíhán naším hráčem vystřelil před vápnem na bránu, Dvořák střelu pouze vyrazil na dobíhajícího hostujícího hráče, který bez problémů zakončil - 3:1.

Měcholupy nás neustále tlačily před naší bránu. V 75. minutě nastal závar v našem vápně, nedokázali jsme odkopnout míč, který se dostal na kopačku hráči Měcholup a ten snížil na 3:2.

Tempo se dostalo pod silný tlak a jen výjimečně se dostávalo do brejků, které jsme ale nedokázali zužitkovat. Již to vypadalo, že nečekané tři body udržíme, ale v 5. minutě nastavení (hlavní sudí ohlásil 2 minuty nastavení) se opět v našem vápně dostal k míči hostující hráč a vyrovnal na konečných 3:3.

FC Tempo Praha B – SK Horní Měcholupy B 3:3 (3:0)
Branky Tempa: Fetr, Graclík, Prokop.
Tempo: P.Dvořák - Slavíček, Budák, Podroužek, Paseka, Prokop, Stoklásek (81. Netušil), Fetr (53. Balun), Graclík, Šíma (86. Hozák), Klouda.