St. žáci B: FC Tempo Praha B - FK Gordic Kačerov 19:0

Autor: Ladislav Klasna <klasnic(at)seznam.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 14. 10. 2008

V neděli jsme na domácím hřišti přivítali Gordic Kačerov. Už umístění v tabulce naznačovalo, že to pro nás musí být povinné tři body. Hned při rozcvičce jsme věděli, že tomu tak bude. Soupeř o hlavu, o dvě, menší přijel jen s devíti hráči. Z toho jsme byli všichni zklamaní, protože jsme se chtěli o výsledek více fotbalově poprat. Kluky jsme tedy nabádali, aby si zkoušeli kombinační hru se střelbou a hlavně, aby k tomu přistoupili zodpovědně jako ke každému jinému zápasu. Hned od úvodního hvizdu rozhodčího bylo jasné, jaký scénář bude tento zápas mít. Trvalo nám asi dvě a půl minuty, než jsme dali první branku. Soupeř se jen bránil a nepustili jsme jej za půlku. Občas jsme viděli z naší strany i pohlednou akci, která skončila i brankou. Poločasový výsledek zněl jasně v náš prospěch 12:0.

O přestávce jsme vystřídali v brance Yusypa, na jeho místo přišel Marek Čutka. Z pole odešli David Kristek, Václav Kalina, Michal Hájek a Vojta Rejmiš a do zápasu nastoupili Ivan Čerkašin, Jevgenij Stepanov, Jirka Hendrich a Míra Pecha. I po vystřídání jsme Kačerov k ničemu vážnému nepustili a hra se až na pár vyjímek opět odehrávala na polovině soupeře. Už jsme sice neviděli moc krásných akci, ale i tak jsme ještě přidali sedm branek. Mohli jsme skórovat i vícekrát, ale naše neschopnost nám to nedovolila. Musíme si přiznat, že tento zápas nám, ale i soupeři nic nedal a všichni doufáme, že takovýchto zápasů budeme hrát co nejméně. Klukům bych chtěl ale i tak za povinné vítězství poděkovat.

FC Tempo Praha B - FK Gordic Praha Kačerov 19:0 (12:0)
Branky: Kristek D. a Hájek 3, Kalina, Fencl, Geissler a Pecha 2, Klasna, Rejmiš, Čerkašin, Hendrich, Stepanov.
Tempo: Yusyp (36. Čutka) - Kalina (36. Čerkašin), Jantol, Polívka, Klasna, Kristek D. (36. Pecha), Hájek (36. Hendrich), Kristek M., Fencl, Geissler, Rejmiš (36. Stepanov).