Ml. přípravka B2: Spartak Hrdlořezy - Tempo Praha C 0:13

Autor: Kateřina Čiháková <katkacihakova(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 16. 10. 2008

V krásném a slunečném nedělním odpoledni jsme zavítali na půdu Spartaku Hrdlořezy, kterému patří poslední místo v tabulce. Hned od úvodních minut se kluci nastěhovali před branku soupeře. Již ve 2.minutě se střelecky prosadil svým premierovým gólem Dominik Horák. Od té doby jeden útok střídal druhý a ve 4. minutě, po pěkné kombinační akci, se konečně mezi střelce zapsal také Filip Čihák, který doklepával do prázdné brány přihrávku Dominika Horáka. V 6. minutě ještě Filipovi pěkně zazvonila soupeřova tyčka.

Na hráčích Hrdlořez bylo patrné, že s fotbalem teprve začínají a i proto branky padaly jako na běžícím pásu. V 10. minutě opět skóroval Dominik po přihrávce Kuby Škobise. Na 0:4 pro tempácké barvy upravoval Dan Šejvl. Do útočení se zapojovali i naši obránci, kdy ve 22. minutě vyslal pumelici Tomáš Touška, ale střela branku soupeře minula. Své střelecké konto si zvýšil i Štěpán Sedlář a to hned dvěmi brankami v 18. a 19.minutě a tím uzavřel poločasové skóre na 0:6.

Na začátku druhé půle dvěma góly ve 30. a 33. minutě zkompletoval svůj hattrick Dan Šejvl. Díky pozdnímu příchodu, a to až na druhý poločas, nastoupil Erik Papež netradičně v poli a za důvěru se odměnil ve 34. a 36. minutě pěknými góly, kdy upravil stav na 0:10. Ve 37. minutě si za svůj výborný výkon připsal branku i dnešní kapitán Kuba Škobis po přihrávce Štěpána. Hezký pocit za vstřelené branky si zopakoval ve 42.min. Filip Čihák. Dalším hatrickem zápasu a třináctou poslední trefou se skvěle zapsal do týmu Dominik Horák.

Nutno zmínit i tři pěkné gólové asistence Martina Granilly, kterému dnes nepřálo štěstí v zakončení. Za celý zápas jsme soupeře nepustili téměř za půlku, natož pak k brance, a proto gólman Honza Žežulka byl prakticky bez práce a do šatny tak odcházel i za velmi teplého počasí s čistým a suchým dresem.

Spartak Hrdlořezy - FC Tempo Praha C 0:13 (0:6)
Branky: 2., 10. a 49. Horák, 14., 30. a 33. Šejvl, 4. a 42. Čihák, 18. a 19. Sedlář, 34. a 36. Papež, 37. Škobis.
Tempo: Papež, Palička, Touška, Cabrnoch,Vlček, Škobis, Kužel, Šejvl, Sedlář, Čihák, Granila, Dmitriev, Luťcha, Žežulka, Horák.