St. přípravka A: Bohemians 1905 - FC Tempo Praha 0:1

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 16. 10. 2008

V neděli jsme přijeli na hřiště Bohemians 1905. Domácí nastoupili kompletně s hráči o rok mladšími, a tak jsme chtěli získat další tři body. Od prvních minut bylo jasné, že zápas nebude jednoduchý. Bohemka se snažila kombinovat, ale přes dobře hrající obranu se nedokázala dostat k naší bráně. Naopak jsme to byli my, kdo se dostal do šance. Kuriš se dostal sám před golmana, ale nedokázal ho překonat. Poločas teda skončil 0:0.

Na začátku druhého poločasu se dostal do slibné příležitosti Adámek, ale gól se mu nepodařilo dát. To se ale povedlo ve 35. minutě, když se po Kurišově nahrávce Adámek dostal do samostatného nájezdu a s přehledem podél gólmana dal branku na 0:1. Kluci poté polevili v bránění a soupeř nás zatlačil před branku. Naštěstí se Bohence nepodařilo skórovat, i když minutu před koncem Marinov natřikrát na brankové čáře chytil 100% šanci.

Bohemians 1905 - FC Tempo Praha 0:1 (0:0)
Branka: Adámek.
Tempo: Marinov - Píro, Petřek, Bureš, Večerník, Žákovský, Klíma, Löfler, Klajbl, Chleborád, Adámek, Jelínek, Slavíček, Kuriš, Hlaváč.