Ml. dorost: FK Újezd nad Lesy - FC Tempo Praha 6:3

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 19. 10. 2008

Jak zvládnout dva zápasy a turnaj v jednom dni? Sobota 18. října se zřejmě zapíše do zlaté knihy Tempa. Starší a mladší dorost Tempa měl odehrát dva zápasy. Vzhledem k tomu, že někteří jedinci se celý týden šetřili, pro zranění netrénovali, a tak se obávali, že se nedostanou do základu, rozhodli se zúčastnit soukromého halového turnaje.

Na hřiště Újezda nad Lesy jsme tak vyběhli v devíti. Tempácké srdce však u přítomných tlouklo naplno. Od začátku naši bojovali jako lvi a domácí si s početní výhodou nevěděli rady. Z jejich zoufání jsme jim proto pomohli a umožnili jim jít dovedení. Radost se má přidělovat pomalu a Hlavík proto z trestného kopu vyrovnal. Do poločasu jsme sice po nedorozumění v obraně nechali vést 2:1, a ani penalta, kterou Kryštof lapil, tudíž na skóre nic nezměnila.

Přestávková porada devět statečných ještě více nabudila, a tak jsme dvěma brankami změnili skóre v náš prospěch. Leč druhý zápas v nohou a početní převaha byla časem nad síly kluků. Nedorozumění v obraně znamená vyrovnání na 3:3 a následný faul Kryštofa, za který inkasoval červenou a penalta k tomu dostala domácí na koně. Utkání jsme dohrávali v brance s Markem Bendou. Ten, ač chytal výborně, ještě dvakrát inkasoval.

Přes porážku 3:6 je potřeba všechny hráče za předvedený výkon pochválit. Zároveň "děkujeme" hráčům Sehnoutkovi, Francemu a Čemusovi, že přes zranění, která jim neumožnila nastoupit v mistrovském utkání, neváhali a hájili svoje barvy na halovém turnaji v Modřanech.

FK Újezd nad Lesy - FC Tempo Praha 6:3 (2:1)
Branky Tempa: Tročil, Hlavík, Procházka.
Tempo: Slováček - Voltr, Kvapil, Hlavík, Šulc - Procházka, Tročil, Benda,Somr.