St. žáci A: SK Horní Měcholupy B - FC Tempo Praha 1:8

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 20. 10. 2008

K dalšímu důležitému utkání jsme nastoupili proti dosud neporaženému třetímu týmu naší skupiny Horním Měcholupům B. Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a již ve druhé minutě dává Hájek po přihrávce Horna vedoucí branku. Poté naše hra stagnovala, hráli jsme bez potřebného nasazení a důrazu v pokutovém území soupeře, který kvalitně pracoval v defenzivní činnosti a naši hráči si s tím nevěděli rady. Z toho všeho se tedy odebíráme do šatny za hubeného vedení 1:0.

Po důkladném rozboru o přestávce se na hřiště vrátilo naše mužstvo jako vyměněné. Hned ve 36. minutě se po naší střele odráží míč od soupeřova brankáře a Horn zvyšuje na 2:0. O tři minuty později se po přihrávce Maška prosadil opět Hájek a zvyšuje na 3:0. Ve 46.minutě zahrává soupeř rohový kop, které měl mimochodem výborně nacvičené a snižuje na 3:1. Opět zvyšujeme tlak a v 50. minutě po přihrávce Hájka dává Horn další gol a zvyšujeme na 4:1. To soupeře zcela rozložilo a začal odcházet i po fyzické stránce, čehož jsme dokonale využili.

Hned v 53. minutě zahrává Stejskal rohový kop a Hájek se nemýlí a dává krásnou branku hlavou. Pak přichází 66. a 67. minuta, kdy dává dvě skoro totožné branky Stejskal po přihrávce Hájka a Bláhy. Náš drtivý druhý poločas završuje svou třetí brankou Horn a uzavírá účet na konečných 8:1. Takže další tři důležité body. Klukům dík tentokrát za druhý poločas a soupeřovi za dobré podmínky a chování, kdy nám po dlouhé době nikdo nenadával a na nic se nevymlouval!

V souvislosti s mou zcela dobrovolnou rezignací na trenéra A mužstva bych chtěl touto cestou poděkovat všem, od kterých jsem během včerejšího večera a dnešního rána obdržel spoustu povzbudivých SMS zpráv. Moc vám děkuji, určitě to pomohlo.