Ml. přípravka B2: FC Tempo Praha C - Dolní Počernice 4:8

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 21. 10. 2008

Mladší přípravda B2 nastoupila na domácí půdě tentokrát proti Dolním Počernicím. Už do začátku se utkání pro nás nevyvíjelo vůbec dobře. Poprvé se v mistrovském utkání postavil do branky Honza Žežulka. Bohužel jeho radost netrvala dlouho. Poprvé inkasoval už v 1.minutě zápasu a ve 3.minutě musel do sítě znovu. Trenéři se snažili povzbuzováním a radami hnát kluky ke zvratu nepříznivého stavu. Nechtěli jsme se smířit s vývojem na hřišti, když přišla chvíle pro Zdendu Situ, který začal "rozdávat míče" přesnými a chytrými přihrávkami. V 9. minutě přihrával před branku číhajícímu Matěji Heřmánkovi a ten se nemýlil. Naše úderná dvojice Sita, Heřmánek zaúřadovala v 15. a 16. minutě a otočila stav utkání z 0:2 na 3:2 pro naše barvy. Bohužel o 2 minuty později se soupeři podařilo vyrovnat. Ve 21. minutě opět Zdenda, Matěj zvýšili na 4:3. Ani za tohoto stavu neskončil první poločas. Soupeři se podařilo srovnat na 4:4 gólem do šatny.

Ve druhé půli střílel góly už jen soupeř. Nasázel nám další čtyři a ač se naši kluci snažili a opět měl dvě tutovky na kopačkách a jednu na hlavě Matěj, další gól se nám vstřelit nepodařilo. Soupeř stanovil konečné skóre 4:8.

FC Tempo Praha C - Sokol Dolní Počernice 4:8
Branky: Heřmánek 4.
Tempo: Žežulka – Cabrnoch, Touška, Michl, Vlček, Škobis, Sita, Kny, Heřmánek, Čihák, Granulka, Luťcha, Horák, Ondrík.