St. přípravka A: FC Tempo Praha - ABC Braník 0:8

Autor: Petr Petřek <petrek.petr(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 22. 10. 2008

V neděli 19.10. za krásného počasí nás čekal jeden z nejtěžších soupeřů v této soutěži, doposud neporažený ABC Braník. Kluky jsme se snažili nažhavit v kabině, aby bojovali aspoň tak jako v minulém kole. Avšak s hvizdem rozhodčího na trávníku existovalo pouze jedno mužstvo a to náš soupeř. Pouze 10 minut jsme jsme s ním drželi krok, i když se hrálo převážně na naši polovině. Kluci z Braníka nás pak jasně přehrávali a to jak po technické stránce, tak i v agresivním pojetí. Vždy byli o krok dříve než naši kluci. Po polovině hry jsme prohrávali 0:3.

Druhá polovina utkání byla opět v režii našich soupeřů a my jsme se převážně pouze bránili. Za celé utkání jsme prakticky nevystřelili na bránu soupeře, i když nějaké světlejší momenty se v naší hře ukazovaly. Přes veškerou snahu nám kluci z Braníka ve druhém poločase nastříleli ještě 5 branek a zvítězili velkým rozdílem.

Kluky však nebudeme zatracovat a doufáme, že příští zápas bude z naší stránky lepší a takovýto debakl se již nebude opakovat.

FC Tempo Praha - ABC Braník 0:8 (0:3)
Tempo: Píro, Marinov - Petřek, Jelínek, Chleborád, Klajbl, Hasman, Slavíček, Klíma, Kuriš, Adámek, Hlaváč, Pícha, Löfler, Žákovský.