St. žáci B: SK Modřany - FC Tempo Praha B 0:8

Autor: Ladislav Klasna <klasnic(at)seznam.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 27. 10. 2008

V neděli 19.10. jsme sehráli mistrovské utkání na hřišti SK Modřany. Zápas začal ve vlažném tempu a moc krásného fotbalu jsme neviděli. Naše hra byla nepřesná a chvilkami se na to nedalo ani dívat. Ale i přesto jsme šli do šaten za stavu 2:0 pro nás.

Druhou půli jsme začali trochu lépe. Začali jsme se konečně trochu více pohybovat a měli jsme méně individuálních chyb. Zhruba po necelých 15 minutách druhého poločasu jsme začali prostřídávat mužstvo. Na hřiště přišel Tomáš Kocábek a na levou zálohu se posunul Vašek Kalina. Okamžitě došlo k oživení naší levé strany. Zejména náš levý obránce pochopil, co se od něho vyžaduje a několikrát se po své straně snažil o pohlednou útočnou akci. O trošku se zvedla i naše střelecká potence a to díky pokusům Tomáše Kocábka, který několikrát za hranicí velkého vápna vystřelil. Soupeř už nebyl tak houževnatý jako v první půli a naši kluci přidali ještě šest branek.

SK Modřany - FC Tempo Praha B 0:8 (0:2)
Branky: Geissler 2, Kalina, Babiar, Hájek, Stepanov, D.Kristek, vlastní.
Tempo: Yusyp - Kalina, Jantol, D.Kristek, Klasna (66. Fencl), Hendrich (56. Stepanov), Malý, Babiar (61. Čerkašin), Pecha (46. Kocábek), Geissler, Hájek.