Muži B: FC Tempo Praha B- FK Újezd nad Lesy B 3:3

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 28. 10. 2008

Sluníčko svítilo a Benfika vyběhla na dolní trávník s cílem porazit Újezd a dostat se v tabulce před něj. A zápas se také tak začal vyvíjet. Tempo útočilo a tlačilo se k brance hostí. V 6. minutě šel sám na branku soupeře Morávek, ale minul. 32. minuta přinesla střelecký pokus Netušila - nad. Až ve 35. minutě se do sóla pustil Šíma a zastavil jej až faul ve vápně. Nařízenou penaltu jistě proměnil Mutafov - 1:0. Tempo se dál snažilo a hrálo aktivně. Ve 38. minutě střelu Kloudy brankář s obtížemi vyrazil nad. Ale 42. minuta přinesla střelu hostí a angličan znamenal srovnání na 1:1.

Druhá půle přinesla zvrat. V 55. minutě přišel rychlý utok hostí. Dvořák v brance sice střelu vyrazil, ale jen k útočníkovi a ten dorážkou zvýšil na 1:2. V 58. minutě špatně přihrál míč Morávek a následoval rychlý útok a střela, která znamenala vedení Újezda o dvě branky - 1:3.

Tempo nesložilo zbraně a dál se snažilo dopravit míč do sítě soupeře. V 67. minutě se to podařilo po snad nejhezčí akci v zápase. Tempo vhazovalo aut, autovou přihrávku si zpracoval Balun, přihrál přesně na vápně stojícímu Mutafovovi a ten z první poslal míč nalevo na Kloudu, jenž pohodlně upravil na 2:3. Za tři minuty se Tempu podařilo srovnat. Mutafovův centr našel Šímu, ten si upravil míč a střelou z vápna vyrovnává - 3:3.

Tempo se dál snažilo. 71. minuta přinesla centr Slavíčka, ale Morávek dává vedle. 75. minuta prinesla narážečku Šímy, ale jeho střela se jen otřela o tyč. Utkání bylo dramatické. Tempo se snažilo a opticky asi bylo lepším týmem. Hosté z Újezda byli velmi nebezpeční z rohů a standartních situací. Takto se stává Benfika remízovým králem. Z deseti zápasů jsme jich pět remizovali.

FC Tempo Praha B- FK Újezd nad Lesy B 3:3 (1:1)
Branky Tempa: Mutafov z penalty, Klouda, Šíma.
Tempo: Dvořák P. - Hron, Nechvíla, Netušil, Slavíček - Mutafov, Klouda, Morávek, Prokop - Balun, Šíma