Ml. dorost: FC Tempo Praha - FSC Libuš B 2:3

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 30. 10. 2008

Krásné počasí, divácká kulisa a atraktivní soupeř - to vše nahrávalo k pěknému fotbalu. Opak byl pravdou. Utkání s Libuší se od začátku odehrávalo jako nehezká kopaná. Obě mužstva moc chtěla a to se promítalo do přesnosti akcí. Když se nějaká akce rodila, přerušil ji muž v černém svým pískotem. Hvizd jeho píšťalky zněl tak často, že si hráči a diváci museli připadat jak na nádraží. Úzkostlivě vedené utkání způsobilo, že hra nebyla plynulá a hráči obou stran se nedostali do tempa. Za první poločas proto stojí zaznamenat pouze čtyřminutové přerušení hry díky dýmovnici fanoušků Libuše a branka hostí dvě minuty před přestávkou po kopu z rohu.

V šatně si naši kluci od plic vyříkali vše potřebné a po přestávce se na libušské vrhli. Hra se na obou stranách značně zlepšila a přibývaly i branky. Ke smůle, když se nám podařilo vyrovnat Francem po krásném pasu Bendy, hosté po našem váhání opět zvýšili. I druhé vyrovnání zařídil France po přihrávce Tročila. Opět se však opakovala situace jako po naší první brance, nedůraz ve vlastním pokutovém území a Libuš vede. Na další vyrovnání nám chyběl čas i síly. Ve vyhroceném závěru ještě dostali dva hráči červenou kartu. Tak jsme odešli poraženi z derby 2:3 a radovali se hosté.

FC Tempo Praha - FSC Libuš B 2:3 (0:1)
Branky Tempa: France 2.
ČK: Sehnoutka.
Tempo: Varecha - Lacina, Šulc, Kvapil, Voltr - Procházka (71. Petrák), Benda, Sehnoutka, France - Čemus (62. Tročil), Hlavík.