St. přípravka A: SK Aritma Praha - FC Tempo Praha 1:0

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 02. 11. 2008

V osmém kole jsme přijeli na hriště Aritmy. Potřebovali jsme vyhrát, ale věděli jsme, že zápas nebude lehký. Od prvních minut se hrálo vyrovnané utkání. Dobře nám fungovala obrana a nepouštěli jsme soupeře do žádné šance. Aritma nás ale také do ničeho nepouštěla, protože jsme se nechávali lehce obrat o míče. Do šaten se šlo za stavu 0:0.

Do druhého poločasu jsme nevstoupili dobře. Aritma nás zatlačila a kopala několik rychlých rohů za sebou. Ve 30. minutě byl závar před naší brankou, když jsme nedokázali naněkolikrát odkoupnout míč a soupeř toho využil vstřelením branky na 1:0. Kluci se snažili vyrovnat, ale když už jsme dostali míč za brankovou čáru, rozhodčí to neviděl a gól neuznal. Zápas jsme nakonec prohráli 0:1.

SK Aritma Praha - FC Tempo Praha 1:0 (0:0)
Tempo: Píro - Jelínek, Bureš, Klajbl, Večerník, Slavíček, Klíma, Kuriš, Adámek, Hlaváč, Fiala, Löfler.