Ml. žáci A: FC Tempo Praha - TJ Kyje 6:1

Autor: Kateřina Kostková <rozalli(at)email.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 02. 11. 2008

V sobotu jsme nastoupili s pevným cílem porazit soupeře co nejvyšším rozdílem. Průběh zápasu tomu nasvědčoval, i když jsme první gól dali až v 17. min., ale měli jsme mnoho šancí již předtím. Na 1:0 dával T. Kocábek po přihrávce J. Pavláta. Hned v 19. min. padl další gól M. Veselého a vedli jsme 2:0. Ve 24. min. po přihrávce T. Kocábka zakončil J. Pavlát na 3:0. Tímto, pro nás hezkým, výsledkem skončil první poločas.

Trenéři byli se stavem nespokojeni a v šatně došlo k důrazné domluvě. Potom už se kluci konečně začali věnovat zápasu a kombinační hrou si vytvořili spoustu šancí a neustálý tlak na soupeře. Ve 47. minutě vstřelil čtvrtou branku J. Pavlát, přihrával mu J.Gronych. O tři minuty později, v 50min., přinesl stálý tlak očekávané ovoce v podobě už páté branky, J.Gronych po přihrávce J.Kostky zvýšil na 5:1. A poté ještě v 57. min. J. Gronych po přihrávce R.Nováka dal na konečných 6:1.

FC Tempo Praha - TJ Kyje 6:1 (3:0)
Branky Tempa: Gronych a Pavlát 2, Kocábek, Veselý.
Tempo: Valenta - Veselý, Klíma, R.Novák, Kojan (58. Buryš), Pyndzyn, Kocábek, Synyshyn (31. Oračko), Kostka, Gronych, Pavlát.