Ml. dorost: SK Ďáblice - FC Tempo Praha 4:3

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 04. 11. 2008

Nedělní pošmourné odpoledne znamenalo pro mladší dorost další prohru o gól. Od první minuty jsme začali tlakem, který vyvrcholil tutovkou Tročila, který ji zazdil nevídaným způsobem. Neproměnění šance poznamenalo náš výkon po celý první poločas. Ke všemu si špatný den vybral na pravém kraji obrany hrající Petrák. Než jsme se nadáli, tak jsme prohrávali 3:0 a to běžela dvaadvacátá minuta. Nešťastného Pavla vystřídal Petr Matoušek a přeskupili jsme naše řady. Velmi pomalu jsme se vraceli do zápasu. Tíha ležela především na trojici France, Hnat a Kvapil, kterým ostatní příliš nepomáhali. Do přestávky se nám Francem podařilo snížit na 3:1.

Přestávka znamenala řádné mytí hlav a další změnu v sestavě, kdy naprosto neviditelného Somra vystřídal Šulc. Zlepšil se i výkon ostatních a domácí jsme tak dostali pod trvalý tlak, který přinesl po brankách Kvapila a Franceho vyrovnání.

Bojovali jsme dál a snažili se jít za vítězstvím. Leč ojedinělý útok domácích a chyby Varechy a Slováčka znamenaly vedení domácích. Přes naši velkou převahu se tento gól ukázal jako rozhodující. Nezbývá než v posledních dvou kolech se porvat a body, a napravit tak ztráty z předcházejících zápasů.

SK Ďáblice - FC Tempo Praha 4:3 (3:1)
Branky Tempa: France 2, Kvapil.
Tempo: Slováček - Petrák (23. Matoušek), Kvapil, Varecha, Lacina - Tročil, France, Hnat, Procházka - Somr (41. Šulc), Čemus.