Muži B: SK Újezd Praha 4 - FC Tempo Praha B 2:2

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 04. 11. 2008

V sobotu ráno se Benfika sešla ve Štěrboholích k utkání s Újezdem Praha 4. Na místní umělce byli zpočátku aktivnější domácí. Ale hra se brzy vyrovnala a přišly i naše šance. V 10. minutě Klouda zblízka dal vedle a o minutu později tam skončila i střela Hrona. Ve 25. minutě měl gólovku Klouda, ale opět minul. Za minutu se již Tempo radovalo. Šíma přihrál doprava Mutafovovi a ten ke vzdálenější tyči vsítil první gól zápasu.

Soupeř se prosazoval v těchto fázích jen obtížně a většinou po našich nepřesnostech způsobených většinou nezvykem na terén. Vlasně první střelu mezi tyče vyslali hráči Újezda až ve 33. minutě. Vaněk, který v brance nahradil bloudícího Pavla Dvořáka, si s ní poradil.

Ve 48. minutě Mutafov rozehrával volný kop. Šíma jej před brankářem tečoval a Klouda doklepl do sítě - 0:2. V 50. minutě se však domácím podařil rychlý únik a Vaněk byl bezmocný - 1:2. Domácí zvýšili aktivitu a to se jim vyplatilo. V 72. minutě nezabránili centru útočníka jak Slavíček tak Paseka, Klouda sice ubránil útočícího hrače, ale jeho hlavička zůstala ve hřišti. Tak ji další útočící hráč doběhl a z lajny nacentroval před branku. Doklepnutí a 2:2.

Benfika tak má šest remíz. Drží 7. místo, v tabulce pravdy má nulu a skore 23:23.

SK Újezd Praha 4 - FC Tempo Praha B 2:2 (0:1)
Branky Tempa: Mutafov, Klouda.
Tempo: Vaněk - Hron (65. Balun), Paseka, Dvořák O., Slavíček - Klouda, Morávek, Graclík, Prokop - Mutafov, Šíma.