Ml. žáci B: FC Tempo Praha B - Loko Vltavín 1:3

Autor: Jiří Šak <info(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 05. 11. 2008

Ke třetímu domácímu utkání k nám přijel tým z popředí tabulky. Od začátku zápasu soupeř udával tempo hry. Naši kluci se snažili, ale chyběl větší důraz. Soupeř se po zásluze ujal vedení náhodným gólem z rohu. Pak naši kluci chvílemi přestali hrát, soupeř se dostal do tlaku a zvýšil na 2:0. Při tomto gólu zaspala obrana, protože nechala utéct hráče, který s přehledem zakončil.

Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním neprodat kůži lacino a víc začali bojovat. Nástup se nám podařil a soupeře jsme zmáčkli na jeho polovinu. Soupeř však z protiútoku vybojoval roh a z našeho nedůrazu vstřelil třetí gól. Pak jsme se pět minut hledali na hřišti, než jsme zase zpřesnili hru. Potom jsme snížili, po přímém kopu si zaběhl za obranu Hrstka a s přehledem zavěsil. Hra se vyrovnala a snažili jsme se chodit do protiútoků, ale chybnými finálními přihrávkami jsme se připravili o akce, které by mohly skončit gólem. Za druhou půli musím hráče pochválit za bojovnost a odvedený výkon.

FC Tempo Praha B - Loko Vltavín 1:3 (0:2)
Branka Tempa: Hrstka.
Tempo: Opletal - Šváb, Veselý (41. Heinc), Šmíd, Baroch, Holub, Lazarov (31. Štěpánek), Kofroň, Kalina (31. Haluska), Hrstka, Hyršl (41. Musílek).