St. dorost: FK Klánovice - FC Tempo Praha 1:4

Autor: Richard Klípa <klipa.richard(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 05. 11. 2008

Na utkání dorazilo 14 hráčů a mohlo se již počítat i s uzdraveným P. Flaksem. Po celou první půli jsme působili ospalým dojmem a Klánovice nás přehrávaly ve všech směrech, vůbec nás nepustily do zakončení. Hra byla bez pohybu a nápadu. Stav po prvé půli byl 0:0, ale kdybychom prohrávali 0:3, nikdo by se nemohl divit. O přestávce v kabině byl hukot a kluci se sami hecovali k lepšímu výkonu.

Do druhé půle jsme vstoupili jako vyměnění a tentokrát soupeř nevěděl, co se děje. První naši branku zajistil Balun, který v tomto zápase předvedl, jak se má zakončovat. Po chvíli zajásal Hnat, který prostřelil brankáře hostů mezi nohama a stav byl 0:2 pro nás. Soupeř párkrát nebezpečně zahrozil, ale nic z toho nevytěžil.

Do konce druhé půle jsme měli spousty šancí, zejména Hnat, který měl smůlu a míč mu do brány nechtěl zapadnout. Další krásnou akci Balun zakončil golem a stav byl 0:3. Po chybě v obraně soupeř dostal šanci snížit a to se mu povedlo. Klánovice za dalších pár minut kopaly penaltu a my se pouze dívali, jak to dopadne. Tentokrát štěstí stálo při nás a soupeř trefil pouze tyč. Pak na řadu přišel opět Balun a završil výsledek na 1:4.

Za druhou půli se musí kluci pochválit, ale začátek zápasu byl hrozný. Hlavík, který nastoupil za starší dorost letos poprvé, předvedl výborný výkon.

FK Klánovice - FC Tempo Praha 1:4 (0:0)
Branky Tempa: Balun 3, Hnat.
Tempo: Flaks - Linhart, Lacina (73. Tročil), Kvapil (54. Hlavík), Horna - Nehasil(75. Přikryl), Benda, Bečvář, France - Balun, Hnat.