Ml. přípravka C: Bohemians 1905 - FC Tempo Praha 3:0

Autor: Jana Matysová <jana.matysova(at)internetzababku.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 06. 11. 2008

Bohemians, 19.10.2008. Nedělní zápas s Bohemians patřil k těm pro naše kluky slabším zápasům. I když ze začátku se zdálo, že by zápas mohl skončit, když ne vítězstvím, tak minimálně remízou. Bohužel to byla mylná představa.

Zápas začal vcelku slibně, kluci se opřeli do soupeřů ze všech sil a snažili se je tlačit na jejich polovinu. Bohužel již ve čtvrté minutě se podařilo soupeři dostat míč do naší branky díky penaltě. Naši kluci se však nevzdávali a bojovali až do konce prvního poločasu. Ale znovu nestálo štěstí na naší straně. I přes mnohé gólové příležitosti a jednu penaltu, se nám nepodařilo prolomit zakletou bránu soupeře a do šaten jsem odcházeli s výsledkem 0:1.

Druhý poločas byl překvapivý pro většinu z nás, ale bohužel negativně. Během přestávky jakoby někdo naše kluky vyměnil. Ztratila se veškerá dravost a chuť do hry. Dá se říct, že kluci běhali jen ze zvyku. A tak není divu, že se soupeři podařilo prolomit naši už tak chabou obranu a umístit do naší sítě ještě dva góly.

Myslím, že za konečný výsledek 0:3 pro Bohemians můžeme být ještě vděční, protože při stylu hry našich kluků v druhém poločase nám soupeř mohl nasázet těch branek více.

Co se penaltového střílení týká alespoň tady kluci nezklamali a porazili soupeře krásně 12:7.

Slovo trenérů: S Bohemkou jsme chtěli předvést pěkný fotbálek a myslíme, že se nám to první poločas dařilo. Obě mužstva chtěla hrát fotbal a šance byly na obou stranách. Mrzí nás jediné, neproměňování tutových šancí a že jich bylo:-). Dále góly dostáváme buď z nepozornosti a nebo k nim soupeři dopomůžeme (viz. vlastňáky a penalty). Věříme, že se nám podaří protrhnout střeleckou nemohoucnost již další zápas a tím se tým nastartuje k lepším výsledkům.

Druhý poločas z naší strany až tak úžasný nebyl, někteří chlapci přestali hrát dle taktických rad a opět bylo k vidění běhání hráčů v jiných prostorech. Dnes jsme se na to zaměřili na tréninku a po shodě všech trenérů můžeme konstatovat, že to ještě nějaký ten pátek potrvá, než si kluci zažijí svoje prostory. No, učený z nebe nespadl, musíme na tom zamakat!

Bohemians 1905 - FC Tempo Praha 3:0 (1:0)
Tempo: Hrachovský - Bočan, Borovička, Bouma, Fryš, Havlíček, Kučera, Leun, Martínek, Matys, Šenk, Škoda, Lusk.