Ml. přípravka C: Sokol Kolovraty - FC Tempo Praha 0:3

Autor: Jana Matysová <jana.matysova(at)internetzababku.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 06. 11. 2008

Kolovraty, 1.11.2008: Sobotní zápas i přes nepřízeň počasí nám přinesl krásné tři body do tabulky podzimního Mini cupu. A nejen vítězství bylo důvodem ke spokojenosti, ale i sama hra našich kluků. Po dlouhé době jsme se mohli dívat na krásný zápas plný nahrávek a soubojů. Každý z našich kluků znal přesně své místo ve hře a celou dobu se snažil si jej udržet.

K poslednímu zápasu podzimního Mini cupu nastoupili naši kluci ve skvělé kondici, což se projevilo již od samého začátku prvního poločasu. Již od samého začátku tlačili kluci na soupeře a bylo vidět, že chtějí vyhrát. Nahrávali si, bojovali o každý míč, ale co bylo nejdůležitější, každý si hlídal svůj post. A jejich snaha byla v 11. minutě prvního poločasu odměněna, kdy při přihrávce Kuby Havlíčka prostřelil kapitán David Martínek soupeřova brankáře a poslal nás do vedení. Bohužel další snahy našich kluků během prvního poločasu zvýšit vedení už nebyly úspěšné. A tak první poločas skončil 1:0 pro nás.

I druhý poločas byl ve znamení našich kluků. Soupeř se k naší bráně za celou dobu dostal snad jen třikrát a vždy se kluci postarali o to, aby rychle vyvedli míč do strany a zpět před soupeřovu bránu. A jejich bojovnost byla tentokrát odměněna, ve 33. minutě se podařilo Martinu Škodovi protlačit míč do soupeřovy branky. Následné rozehrání naši kluci využili, sebrali soupeři míč a po krásné nahrávce Vojty Kučery umístil míč do soupeřovy branky Ondra Hrachovský.

Konečný stav 3:0 a radost z vítězství jen trochu narušila těsná prohra v penaltách (6:7).

Sokol Kolovraty - FC Tempo Praha 0:3 (0:1)
Branky: Martínek, Škoda, Hrachovský.
Tempo: Borovička David, Bouma Šimon, Fryš Artur, Havlíček Jakub, Hrachovský Ondřej, Kučera Vojtěch, Leun Jakub, Lusk Tomáš, Martínek David, Matys Martin, Šenk Pavel, Škoda Martin, Vavrek Oto.