Ml. přípravka B2: Sokol Královice – FC Tempo Praha C 0:5

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 06. 11. 2008

V neděli ráno jsme jeli za soupeřem do Královic. Toto utkání bylo dvakrát odloženo (časové důvody Tempo a velká marodka Královic). Utkali jsme se s místním týmem, který je ve druhé polovině tabulky. Obavy a strach jsme měli jen my "dospěláci". Soupeř byl opět o něco "narostlejší" a výkon z předešlého dne nám na klidu taky moc nepřidal.

Ale naše obavy se rozplynuly už od první minuty zápasu. Kluci si postupně vytvářeli šance a dostávali soupeře pod tlak. Prvních deset minut jsme soupeře mapovali. V 11. minutě poprvé udeřila naše útočná dvojice Viktor Kužel, Zdenda Sita. Viktor přihrál Zdendovi a soupeř poprvé inkasoval. Už o minutu později si míč zpracoval Martin Pytlíček a poslal Zdendovi - 2:0. Ve 13.minutě vybojoval míč Viktor, připravil pro Zdendu a ten zavěsil na 3:0.

Tímto výsledkem skončila i první polovina hry. Nebylo potřeba udělovat žádné taktické pokyny, a tak si hru ve druhé půli režírovali sami hráči. Na hřiště se postupně dostali všichni kluci ze střídačky. Další dva góly ve 37. minutě a 45. minutě si připsal Viktor Kužel, poprvé za asistence Tomáše Toušky a podruhé trochu úsměvně (sebral hattrick Zdendovi), kdy po střele Zdendy Sity, která už jistě mířila do branky, doklepával z brankové čáry. Jednoznačně jsme soupeře přehrávali a výhra je zasloužená.

Sokol Královice - FC Tempo Praha C 0:5 (0:3)
Branky: Kužel 3, Sita 2.
Tempo: Heřmánek – Ondrík, Michl, Touška, Palička, Škobis, Pytlíček, Kužel, Sita, Čihák, Vaněk, Vlček.