Ml. přípravka B1: TJ JM Chodov – FC Tempo Praha B 3:5

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 06. 11. 2008

V sobotu 1.11. v pravé poledne jsme zavítali k dalšímu mistrovskému utkání na hřiště Chodova. Už do začátku byly ve vzduchu cítit problémy. Do šatny jsme se dostali až 15 minut před začátkem utkání, kdy jsme museli čekat, až nám jí uvolní fotbalisté z předešlého zápasu. A tak nezbyl čas na taktické pokyny a pokřik jsme stihli narychlo v šatně. Mělo to být pro nás jedno z těch "lehčích" utkání, a proto jsme si i s lehkou nadsázkou přijeli pro tři body.

Opak byl ovšem pravdou. Kluci byli úplně mimo. To, co jindy zvládají s naprostou samozřejmostí, byl najednou veliký problém. Nezvládali jsme obrannou činnost a o útoku nemohla být ani řeč. Proto jsme už ve 4. minutě inkasovali, když ušmudlanou střelu z dálky Erik nepochopitelně pustil mezi nohama. O dvě minuty později se ke střele propracoval Štěpán Sedlář, ale jeho střelu brankář kryl. V desáté minutě jsme se mohli přeci jen zaradovat, když se opět Štěpán snažil využít nepřehledné situace před soupeřovou brankou, kdy se nakonec střela odrazila od soupeřova hráče - 1:1.

V 15. minutě opět naše obrana neuhlídala pronikajícího soupeřova útočníka a za faul Péti Hudáka v pokutovém území byla nařízena penalta. Penaltu soupeř bez problémů proměnil a my opět prohrávali. V 18. minutě se pokoušel z dálky přelobovat brankáře Matěj Heřmánek, ale jeho střelu k naší smůle zastavilo břevno.

Ve 22.minutě se podařilo Davidovi Kny odcentrovat míč, který zpracoval Martin Pytlíček a proměnil - 2:2. Ještě minutu před koncem prvního poločasu využil odraženého míče Štěpán a poslal nás poprvé v zápase do vedení a zároveň i do šatny. Poločas skončil 2:3.

V šatně trenéři nešetřili kritikou, která samozřejmě byla na místě. Ve 31. minutě Péťa Hudák dlouhým odkopem od Erikovy branky poslal do brejku opět Štěpána a ten skóroval. O tři minuty později Štěpán zahrával po faulu přímý kop a zvýšil na 5:2 pro naše barvy. Soupeři se ještě ve 42. minutě podařilo snížit na 5:3. Za tohoto stavu utkání skončilo. Je nutné podotknout, že to z naší strany bylo utrpení. Bylo to jedno z nejhorších utkání, které jsme doposud sehráli. Za předvedený výkon je nutné pochválit Štěpána Sedláře (odehrál i ranní utkání proti Uhříněvsi) a Martina Pytlíčka, kteří v poslední době podávají velice dobré výkony.

TJ JM Chodov – FC Tempo Praha B 3:5 (2:3)
Branky Tempa: Sedlář 4, Pytlíček.
Tempo: Papež - Touška, Hudák, Michl, Kny, Ondrík, Granilla, Sedlář, Čihák, Pytlíček, Hroník, Heřmánek, Žežulka.