St. přípravka A: FC Tempo Praha - AFK Slavoj Podolí 0:2

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 07. 11. 2008

V devátém kole jsme přivítali doma Slavoj Podolí. V prvních minutách zápasu jsme si vytvořili několik slibných šancí. Hlavně dvě Kurišovy šance měli skončit v soupeřově brance. Nestalo se tak. Naopak soupeř nás potrestal z rohu a do kabin se šlo za pro nás nepříznivého stavu 0:1.

Do druhého poločasu jsme chtěli na Podolí zatlačit a rychle vyrovnat. To se nám ale nepovedlo. Podolí se lépe pohybovalo a drželo balon na svých kopačkách. Nepouštělo nás na vlastní polovinu a celý poločas se hrálo před naší brankou. Z tlaku dokázalo Podolí vstřelit druhou branku, a tak jsme prohráli 0:2.

FC Tempo Praha - AFK Slavoj Podolí 0:2 (0:1)
Tempo: Marinov - Petřek, Jelínek, Chleborád, Klajbl, Hasman, Slavíček, Klíma, Kuriš, Adámek, Hlaváč.