Ml. žáci A: FC Tempo Praha - SK Union Vršovice 1:1

Autor: Kateřina Kostková <rozalli(at)email.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 09. 11. 2008

Zápas se sousedním týmem v tabulce měl od začátku svižné tempo, ke kterému přispělo deštivé počasí a zaujatý rozhodčí. Ve 20. minutě přihrál R. Novák T. Kocábkovi, který obešel svého obránce a po krátkém sprintu vstřelil vedoucí branku - 1:0. Ve 25. minutě vyloučil po druhé žluté kartě (nesportovní chování) rozhodčí našeho stopera M. Veselého, a hosté se tak lehce dostali k výhodě. Přesto se konec prvního poločasu dohrál vyrovnanou hrou.

Druhý poločas opět začal vyrovnanou hrou, ale s časem přibylo šancí na obou stranách. Žádná ale nenašla cíl v síti. Už už se zdálo, že vítězství ubráníme, když minutu před koncem po skluzu v rohu pokutového území k překvapení všech rozhodčí nařídil proti nám penaltu! Hosté vyrovnali na 1:1 a krátce po rozehrávce byl zápas ukončen.

FC Tempo Praha - SK Union Vršovice 1:1 (1:0)
Branka Tempa: Kocábek.
ČK: 25. Veselý (Tempo).
Tempo: Valenta - Veselý, Klíma, R.Novák, Kojan, Pyndzyn, Kocábek, Buryš, Kostka, Oračko (41. Maliňák), Pavlát.