Ml. přípravka B1: FC Tempo Praha B – SK Újezd P4 3:2

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 11. 11. 2008

V neděli 9.11. za krásného slunného dopoledne jsme na domácím hřišti přivítali kluky z Újezdu. Od začátku zápasu jsme byli aktivnější. V 5. minutě otevřel skóre Martin Pytlíček, když zakončil akci, kterou dobře rozehrál po pravé straně Zdenda Sita přes Dominika Horáka, Martina Žůrka a Lukyho Hroníka (trefil břevno). V 9.minutě zahrál výborně roh David Kny a opět to byl Martin Pytlíček, jenž upravil na 2:0.

Po změně stran jakoby naši kluci měli pocit, že mají výhru v kapse. Bylo potřeba zkoncentrovat se na hru. Ve 36. minutě přidal třetí branku Luky Hroník, kdy po marné snaze Maťa Ondríka (natřikrát se snažil překonat soupeřova brankáře) umístil míč do sítě. To bylo z naší strany všechno. Fotbal se ale hraje až do konce.

Soupeř využil naší slabší chvilky a vyvinul tlak. Poprvé snížil ve 41. minutě, když první střelu Matěj v brance ještě stihnul vyrazit, ale na druhou k tyči už nedosáhl. Druhou branku si nadělil Matěj ve 44. minutě sám, když si nešťastně vyboxoval soupeřovu střelu za vlastní záda. Druhá půle se nám moc nevyvedla, ale důležité tři body nakonec zůstaly doma.

FC Tempo Praha B – SK Újezd Praha 4 3:2 (2:0)
Branky Tempa: Pytlíček 2, Hroník.
Tempo: Heřmánek – Michl, Hobzík , Ondrík, Kny, Trajhan, Sita, Nedvídek, Sedlář, Pytlíček, Hroník, Horák.