Muži B: FC Tempo Praha B - FK Klánovice 2:5

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 12. 11. 2008

Na Tempo přijel soupeř, který hrál snad nejlepší fotbal z našich dosavadních soupeřů. Klánovičtí byli důrázní, rychlí a to hlavně při pohybu bez míče. Tak již ve 4. minutě přišel centr zprava a dorážka znamenala vedení hostí. Ve 12. minutě nepřesně rozehrál Dvořák a přišla přihrávka za obranu, střela z vápna, kterou sice Michálek dokázal vyrazit ale míč útočník lehce doklepl do branky - 0:2. Benfika se snažila, a tak v 21. minutě převzal míč na půlce Šíma a z vápna obstřelil brankáře - 1:2. Ve 29. minutě se Klánovice opět radovaly z dvougólového vedení. Přišel tvrdý střílený centr a hlavička znamenala gól na 1:3.

Ve druhé půli hrál náš soupeř stejnou hru. Ve 47. minutě stejný gól jako ten úvodní, jen centr šel zleva - 1:4. 80. minuta přinesla snížení brankou Mutafova, když mu přihrál Šíma ve vápně. Ale skóre ukončili hosté v 85. minutě. To se dostal útočník k centru na malém vápně a dokončil naši porážku na 2:5.

FC Tempo Praha B - FK Klánovice 2:5 (1:3)
Branky Tempa: Šíma, Mutafov.
Tempo: Michálek - Hlavička (68. Havlas), Paseka, Dvořák O., Slavíček - Klouda, Graclík, Morávek (34.Prokop, 85.Balun), Budák - Mutafov, Šíma.