Ml. žáci B: FC Háje JM B - FC Tempo Praha B 5:1

Autor: Jiří Šak <info(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 14. 11. 2008

Utkání začalo z naší strany velmi dobře a měli jsme dvě velké šance, ale nedali je. Kofroň šel sám na branku od půlky hřiště, ale zakončil střelou doprostřed brány a vzápětí Hyršl zakončil sólo nedůraznou střelou. Po nuceném střídání (v 15. minutě) Šmída, jenž si zranil patu, úplně odešla záloha. Soupeř převzal hru do své moci a po dvou zbytečných rozích dvakrát zblízka dal na 2:0. Potom po rychlém protiútoku soupeře špatně vyběhl gólman Opletal a soupeř vstřelil třetí gól do prázdné branky.

Ve druhé půli, po nucených střídáních dalších dvou hráčů, nastaly změny v sestavě, ale po dvou dalších špatných odkopech byl stav 5:0 pro domácí. Potom po kopu z rohu snížil Hyršl zblízka na 5:1. Hra se trochu změnila, ale už bylo pozdě na vylepšení konečného výsledku.

K tomuto utání jsme přijeli s odhodláním, že konečně kluci zaberou a zvrátí bilanci posledních čtyř zápasů. Citelně ale chyběli útočníci Hrstka a Moudrý Jan. Celkových 13 bodů před posledním zápasem je určitým zklamáním. Doufáme, že poslední zápas s mužstvem FC Real kluci zváldnou a částečně napraví konec podzimní sezóny.

FC Háje JM B - FC Tempo Praha B 5:1 (3:0)
Branka Tempa: Hyršl.
Tempo: Opletal - Hyršl, Šváb (36. Hlaváček), Kofroň, Lazarov (31. Heinc), Šmíd (16. Döme), Štěpánek, Veselý, Baroch,Kalina, Haluska (31. Musílek).