Ml. žáci A: Sokol Stodůlky - FC Tempo Praha 1:4

Autor: Kateřina Kostková <rozalli(at)email.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 17. 11. 2008

Do posledního zápasu podzimu kluci nastupovali s respektem i odhodláním získat tři body. Po první šanci domácích přišla ve 12. minutě naše chvíle. Dlouhý aut J.Kostky zpracoval T.Kocábek a vstřelil vedoucí branku - 0:1. Fotbal se hrál nadále v rychlém tempu, ale přes šance na obou stranách se již skóre do půle nezměnilo.

Ve 36. minutě T.Kocábek vystřelil, trefil tyč a odražený míč se podařilo J.Pavlátovi vrátit do sítě - 0:2. Domácí se ještě chvíli snažili změnit vývoj zápasu, ale skvělá dvouminutovka mezi 46. a 48. minutou definitivně srazila vedoucí mužstvo soutěže do kolen! 46.min. T.Kocábek (as. V.Vencl) a 48. minuta J.Pavlát (as. J.Gronych). V závěru po skrumáži před naší brankou domácí již jen korigovali dorážkou na konečných 1:4. Dokonalé vyplenění Stodůlek tímto debaklem určitě výrazně zvedlo sebevědomí celého mužstva a vrátilo nám možnost na jaře opět bojovat o první místo v soutěži.

Sokol Stodůlky - FC Tempo Praha 1:4 (0:1)
Branky Tempa: 12. a 46. Kocábek, 36. a 48. Pavlát.
Tempo: Valenta - Veselý, Klíma, R.Novák, V.Novák, Pyndzyn, Vencl (51. Buryš), Kocábek, Kostka, Gronych (57. Kojan), Pavlát.