Ml. přípravka B2: FC Tempo Praha C - Spartak Kbely 4:0

Autor: Kateřina Čiháková <katkacihakova(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 18. 11. 2008

V sobotu 15.11. jsme doma nastoupili k poslednímu utkání před zimní přestávkou proti Spartaku Kbely, který se v tabulce držel těsně za námi. Přálo nám počasí a sluníčko přineslo štěstíčko a chuť klukům si napravit ten minulý nevydařený zápas na Junioru, který nikomu z hráčů evidentně nesednul.

Hned ve 3. min. se po pěkně vypracované akci trefil za záda soupeřova gólmana Fíla Čihák (asistenci si připsal Viky Kužel). Filip se po gólu dostal k chuti bojovat a také si asi vzal konečně k srdci oprávněné připomínky trenérů a začal střílet na branku. Štěstí mu přálo, a tak si díky dalším brankám z 9. a 15. min. připsal na své konto čistý hattrick. První střela soupeře vyšla na naši branku až ve 23. min. a naštěstí jen orazítkovala tyčku branky, kde byl v pozoru Erik. Na poločas se kluci uklidili do kabiny za stavu 3:0.

Po deseti minutách druhé půle přišla vážnější šance, kdy Tom Touška chtěl potrestat chybu brankáře, ale bohužel mu v tom zabránila tyčka. Dnešním kapitánem byl Péťa Hudak, který funkci vzal opravdu zodpovědně a nejenže dobře zahrál na svém postu obránce, ale ještě ve 49.min. zpečetil naše vítěztví krásnou trefou (po rohovém kopu Tomáše Toušky), při které se síť opravdu pořádně protáhla.

Poslední utkání podzimní části tedy skončilo výhrou 4:0 a do jara tak budeme s týmem B2 zahřívat pěkný střed tabulky. I přestože někteří soupeři byli o rok starší a tím pádem i výškově a fyzicky zdatnější, tak toto místo v žebříčku je určitě pěkné a zasloužené.

Těšíme se s klukama na zimní přípravu, řadu turnajů a přejeme všem hráčům krásné vánoce, bohatého Ježíška a s příchodem Nového roku i skvělou formu do dalších bojů v jarní části.

FC Tempo Praha C - Spartak Kbely 4:0 (3:0)
Branky: Čihák 3, Hudák.
Tempo: Papež - Hudák, Palička, Michl, Cabrnoch, Škobis, Trajhan, Šejvl, Kužel, Čihák, Granilla, Touška, Vlček.