Muži B: 1.FC Prosex - FC Tempo Praha B 1:1

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 19. 11. 2008

Poslední zápas podzimu Benfiku hostil Prosex. Pátý tým tabulky vyhrál losování a začal hru proti slunci. Bylo vidět, že domácí byli znalí poměrů. Sluníčko se totiž schovalo za mrak, a tak domácí gólman asi tak 20 minut viděl, kde je míč. Domácí nás zatlačili do defenzívy a to nejen za pomoci větru, který jim vál do zad. Hned v 1. minutě měli domácí šanci, ale z trmy-vrmy nedali. Tempo se osmělovalo pomaleji. Ale ve 22. minutě se hosté radovali, Klouda vybojoval míč na úrovni středového kruhu, přistrčil jej Havlasovi, který předal Graclíkovi. Petr míč vedl středem a ideálně předložil naběhnutému Havlasovi na velké vápno. Střela k druhé tyči znamenala naše vedení 0:1. Vedení nám však vydrželo jen 8 minut. Domácí stále v tlaku. Centr do vápna bohužel nesebral Dvořák v brance, ale musel jej odkopnout Slavíček. Odkop se však moc nepovedl. Útočící hráč míč odcentroval zpět do vápna a bylo vyrovnáno - 1:1.

První poločas byli domácí asi o kousek lepší, ale obrana hrála přesně a rychlé útoky Tempa několikrát znamenaly velkou hrozbu.

Druhý poločas vypadal jako první. Jen se otočily role. Tempo bylo aktivnější a lepší. Domácí jako by čekali na brejk, ale marně. Obrana byla pozorná. Naopak několik šancí (tři na jednoho, dva na jednoho) se mělo proměnit. Ale míč je kulatý, a tak zůstalo u remízy.

1.FC Prosex - FC Tempo Praha B 1:1 (1:1)
Branky: 30. Hýř - 22. Havlas.
Tempo: Dvořák P. - Budák, Fetr, Dvořák O. Slavíček - Klouda, Graclík, Hlavička, Paseka (63. Hron) - Havlas (90. Hozák), Pekárek (78. Vaněk).