Ml. přípravka B1: Motorlet Praha B - FC Tempo Praha B 3:0

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 21. 11. 2008

V pondělí 17.11. za velice chladného počasí jsme nastoupili k poslednímu mistrovskému zápasu v podzimní části sezony na hřišti Motorletu. Od začátku to byl velice vyrovnaný zápas. Vytvořili jsme si dost gólových šancí, ale chyběla koncovka. A tak jsme šli do šatny za bezbrankového stavu.

Zato vstup do druhé půle se nám vůbec nepovedl. Poprvé jsme inkasovali ve 26. min., kdy soupeř zahrával roh a my jsme trestuhodně nepohlídali hráče, který neměl práci skórovat hlavou. Další rána přišla opět z rohu ve 32.minutě, tentokrát míč chytil rotaci a stočil se přímo za Matějova záda. Malá jiskřička naděje nám svitla, když soupeř zahrál rukou a rozhodčí nařídil pokutový kop. Míč si postavil Martin Pytlíček, ale bohužel branka byla i tentokrát zakletá a Marťas minul. Na konečných 3:0 soupeř upravil ve 42.min., když si ve dvou "vyšlápl" na Matěje. Před koncem druhé půle Motorlet ještě zahrozil, ale tentokrát si výborně poradil Matěj a střelu zlikvidoval.

I po této prohře přezimujeme na hezkém šestém místě v tabulce. Závěrem je nutné poděkovat trenérům za vedení a snahu předat své fotbalové dovednosti začínajícím fotbalistům a mnohdy i za pevné nervy a samozřejmě poděkování patří i fanouškům za podporu.

SK Motorlet Praha B - FC Tempo Praha B 3:0 (0:0)
Tempo: Heřmánek – Michl, Ondrík, Hobzík, Kny, Sita, Žůrek, Horák, Sedlář, Pytlíček, Hroník, Luťcha, Touška.