Ml. žáci A: FK Admira Praha B - FC Tempo Praha 0:8

Autor: Kateřina Kostková <rozalli(at)email.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 24. 11. 2008

První zápas zimního turnaje na UMT Admiry Praha se hrál za deště a drobného sněžení. Tomu odpovídala i kvalita hřiště. Prvních patnáct minut se kluci rozkoukávali a oťukávali protihráče. Až ve 22 minutě jsme udeřili. T. Kocábek přesně přihrál A. Pyndzynovi a ten vstřelil první branku - 1:0. Ve 25. minutě po rohu J.Kostky dal T.Kocábek naši druhou branku. A další, už třetí gól, přidal T.Kocábek po přihrávce F. Šafránka ve 29. minutě. Tak skončil první poločas.

Druhý poločas začal vlažnou hrou, kdy si už si kluci asi mysleli, že mají vyhráno. Ve 42. minutě ale přihrál R.Novák F.Šafránkovi a byla z toho čtvrtá branka - 4:0. A mužstvo zase dostalo chut dávat branky. Ve 46.min. po přesném rohu J.Kostky pěkně zakončil na 5:0 M. Veselý. To samé zopakoval ještě ve 48. min. po přihrávce R. Nováka - 6:0. Dále v 50. minutě přihrál A.Pyndzyn T.Kocábkovi a bylo to 7:0. Ještě v téže minutě skóre uzavřel po průniku F.Šafránek na konečných 8:0.

Tento výsledek je příjemným vstupem do turnaje a věříme, že se nám takto bude dařit i v dalších šesti zápasech.

FK Admira Praha B - FC Tempo Praha 0:8 (0:3)
Branky: Kocábek 3, Šafránek a Veselý 2, Pyndzyn.