St. přípravka A: FC Tempo Praha – SK Union Vršovice 4:1

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 26. 11. 2008

V posledním kole podzimní části jsme doma přivítali poslední tým soutěže Union Vršovice. Potřebovali jsme vyhrát, abychom bodově předskočili Aritmu a Motorlet. Kluci od začátku hráli s chutí a vynutili si tlak. Ve 3. minutě zahrával Petřek roh, který hlavou uklidil do brány Chleborád. Ujali jsme se rychle vedení 1:0. Na další branku se nemuselo dlouho čekat. O zvýšení se postaral Jelínek, který v 9. minutě získal míč a střelou skoro z půlky dal branku, kterou lehce tečoval hráč Vršovic. Do poločasu se nám nepodařilo vstřelit další branku, i když šance byly hlavně po pravé straně. Do kabin se šlo za stavu 2:0.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem neinkasovat. Soupeř sice zlepšil hru, ale do žádné šance jsme Vršovice nepouštěli. Naopak jsme to byli my, když se nám podařilo ve 31. minutě zvýšit na 3:0 díky Adámkovi, který dostal míč od Chleboráda. Ve 38. minutě se podařilo Vršovicím dostat před branku, ale obrana zastavila hostujícího útočníka na hranici vápna. Vršovice trestňák využili a snížili na 3:1. Poslední slovo jsme měli my. Adámek dostal nahrávku od Kuriše a uzavřel skóre na 4:1.

FC Tempo Praha – SK Union Vršovice 4:1 (2:0)
Branky Tempa: Adámek 2, Chleborád, Jelínek.
Tempo: Píro, Marinov - Jelínek, Petřek, Večerník, Klajbl, Obermajer, Koubek, Pekárek, Chleborád, Kuriš, Adámek.