St. přípravka A: SK Střešovice 1911 - FC Tempo Praha 3:0

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 12. 12. 2008

První zápas turnaje na velké hřiště jsme sehráli s domácím týmem SK Střešovice. Pro oba týmy to byla premiéra na velkém hřišti. Nejprve jsme si mysleli, že se ani nesejdeme, ale nakonec nás bylo dvanáct. Kluci se od začátku hledali a pomalu si zvykali na větší hřiště. Soupeř se rychleji přizpůsobil a zatlačil nás na naši polovinu. Do první šance jsme pustili Střešovice v 15. minutě díky špatnému odkopu obrany. Pícha namazal přímo na nohu soupeře a ten se nemýlil a vstřelil vedoucí branku 1:0. Nedařilo se nám dostat na polovinu Střešovic, a tak jsme první poločas prohráli.

Ve druhém poločase jsme zlepšili pohyb a začalo se hrát ve středu hřiště. Dostali jsme se na soupeřovu polovinu, ale nedařilo se nám vystřelit. Po našem trestňáku z půlky dostal míč Klajbl, kterému sebral míč útočník Střešovic a šel sám na golmana, kterého prostřelil a zvýšil na 2:0. Střešovice převzaly otěže zápasu a přidali ještě jednu branku. Nám se podařilo v závěru pouze vystřelit mimo bránu. Zaslouženě jsme prohráli 0:3.

SK Střešovice 1911 - FC Tempo Praha 3:0 (1:0)
Tempo: Píro, Marinov, Pícha, Klíma, Klajbl, Hasman, Löfler, Slavíček, Hlaváč, Adámek, Žákovský, Jelínek.