St. přípravka B, Loko: Třeboradice - FC Tempo Praha B 3:2

Autor: Oldřich Novotný <>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 16. 12. 2008

Dalším kolem pokračovala zimní liga Loko Vltavín, tentokrát zápasem s kluky z SK Třeboradice. Začátek byl, jako obvykle, stanoven na 10:30. Lehkým rozcvičením za chladného rána započala příprava na zápas. Úvodní hvizd sudího zahájil první půli zápasu. Hned z první naší akce se zrodil v první minutě gól, vstřelený Šebkem po přihrávce Hozáka. Stav 1:0 se zdál pro naše barvy příznivý. Do konce poločasu žádná další branka nepadla.

Jenže nebyli by to kluci z Třeboradic, aby se tak snadno vzdali. Mohutným povzbuzováním trenéra a přihlíživších diváků hnali své svěřence na zteč naší branky. A povedlo se jim to náramně. Ve druhé minutě druhého poločasu byl jejich hráč nešťastně atakován naším obráncem a rozhodčí nařídil přímý kop. Vzdálenost byla pro střelce ideální a ten se nemýlil. Bylo vyrovnáno na 1:1. Další pohroma se snesla na naší branku zhruba ve čtvrté minutě druhé půle, kdy Třeboradičtí navýšili skóre na 2:1.

Pak se chvilku hrálo tak nějak sem a tam, tam a sem, až opět rozhodčí nařídil další přímý kop při nám. Nešťastně se trefuje za naše záda náš bránící hráč Pekárek. A bylo to 3:1. Posledních deset minut zápasu byl hotový koncert. Naši kluci se moc a moc snažili nepříznivý výsledek zvrátit. Útok střídal útok. Střely však končily v náručí pozorného gólmana Třeboradic. Pak se přece jen povedl nádherný únik Pekárkovi zakončený neméně pěknou střelou končící za zády brankáře. Stav 3:2 začal být pro nás příznivější, leč žádná další branka už nepadla, a tak jsme se se svým dnešním soupeřem rozešli poraženi.

No nic, jdeme dál. Byl to poslední letošní zápas. Teď nás čeká zimní přestávka, pár lehkých tréninků do konce roku a pak až 5. ledna tréninky. Všem přejeme hezké prožití Vánoc a v roce 2009 na shledanou.

SK Třeboradice - FC Tempo Praha B 3:2 (0:1)
Branky Tempa: Šebek, Pekárek.
Tempo: Novotný – Rod, Nejedlík, Šebek, Staněk, Buzek, Obermajer, Kopeš, Šlamiar, Pekárek, Hozák, Klapka.