Ml. žáci A: Střížkov - FC Tempo Praha 0:2

Autor: Kateřina Kostková <rozalli(at)email.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 11. 01. 2009

V mrazivém počasí jsme odehráli druhý zápas turnaje na Admiře s mužstvem ze Střížkova. V první půli se hra nedařila a kluci se na hřišti hledali, takže se do největší šance dostal Střížkov. Trestný kop ale brankář Valenta do branky nepustil.

Druhý poločas už byl herně lepší a Střížkov se takřka nedostal ze své půlky do útoku. Ve 39. minutě se po dlouhém autu Kostky dostal k hlavičce Buryš. Jeho hlavička gólem ještě neskončila, ale následná dorážka V. Nováka už ano - 1:0. Nadále jsme měli stálou převahu, ale druhá branka padla až po závaru tři minuty před koncem. Maliňákovi se konečně povedla přihrávka a tutovku pak proměnil Pavlát v konečný výsledek 2:0.

Zlepšení čekáme již v dalším zápase 17.1. od 13 hodin proti Junioru.

Střížkov - FC Tempo Praha 0:2 (0:0)
Branky: V.Novák, Pavlát.