St. dorost, turnaj ČAFC: FC Háje JM - FC Tempo Praha 7:0

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 14. 01. 2009

Za mrazivého počasí jsme vyběhli k prvnímu letošnímu zápasu. Na turnaji ČAFC se nás sešlo šestnáct, ale někteří jedinci vypadali jako kdyby právě vstali. Rozcvičení proběhlo ještě normálně, ale po zahajovacím hvizdu se naši hráči spíš po hřišti procházeli, jako by bylo 25 nad nulou, a ne -10. Hráči Hájů běhali, všude byli dřív, byli důrazní v osobních soubojích a předváděli kolektivní výkon. My jsme hráli jako náhodně se sešlí na zápas. Změnu našeho herního projevu nepřinesly ani změny v sestavě. Když se ani Balunovi nepodařilo proměnit naše šance, odcházelo se do šaten za stavu 3:0 pro Háje.

Přestávková bouře a burcování k lepšímu výkonu se projevily mírným zlepšením, ale po chvíli jsme opět upadli do výkonu z prvního poločasu. Háje tak využily našeho bezkrevného výkonu k hladkému vítězství. Tak snad příští týden předvedeme fotbal a dáme zapomenout na toto ostudné vystoupení.

FC Háje JM - FC Tempo Praha 7:0 (3:0)
Sestava: Slováček, Varecha, Flaks, Lacina, Linhart, Bečvář, Horna, Nehasil, Balun, Benda, Přikryl, Hnát, Čemus, Kvapil, Procházka, Tročil.