Ml. žáci A, ZT Admiry: Junior Praha - FC Tempo Praha 2:0

Autor: Kateřina Kostková <rozalli(at)email.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 18. 01. 2009

V dalším zápase zimního turnaje Admiry jsme narazili na soupeře, se kterým hrajeme i v soutěži a na podzim jsme ho porazili. Jenže dnes to byl Junior "A" v divizním složeni. V prvním poločase byla hra vyrovnaná a naši kluci měli i více střeleckých příležitostí, ale brankou žádná neskončila.

Druhý poločas byl z obou stran živější, jenže hráči Junioru brali souboje důrazněji a měli vůli po vítězství. Ve 36. minutě nám Junior vstřelil první gól, po autu jsme neobsadili hráče, který odcentroval a střela po centru skončila v naší síti.

Výhru potvrdil soupeř v 50. minutě, kdy pronikl útočník Junioru přes naše obránce a vystřelil a přes snahu brankaře vyražený míč dopravil do sítě – 2:0.