Liga rodičů: V úvodním kole se překvapení nekonala

Autor: Petr Kamitz <kamitz(at)seznam.cz>, Téma: Liga rodičů, Vydáno dne: 21. 01. 2009

Již popáté se rozběhl další ročník Ligy rodičů. Do soutěže se přihlásily všechny týmy přípravek a turnajovou šestku doplnil tým mladších žáků B.

Výsledky:
Starší přípravka B - Mladší přípravka A 7:0
Mladší žáci B - Mladší přípravka B 2:7
Starší přípravka A - Mladší přípravka C 2:11

Krátkou reportáž z utkání SPB - MPA, fotogalerii Pavla Slavíčka a rozlosování dalšího kola najdete uvnitř článku.

Reportáž ze zápasu SPB - MPA
Zápas těchto dvou týmů vzal tým Michala Hozáka (loňského vítěze) velmi zodpovědně. Na zápas se sešel v poměrně dost velkém počtu a tak mohl střídat dvě pětky. Oproti soupeři, který měl pouze jednoho hráče na střídání. Zápas začal opatrně. Obě mužstva vzala zápas velmi vážně, a tak byly k vidění velmi pohledné kombinace z obou stran.

Už to vypadalo, že první branku vstřelí hráči MPA, avšak brankáři SPB se podařil husarský kousek a pomalu kutálející míč za jeho záda doslova "vyškrábnul" na poslední chvíli z brankové čáry, a zklamal tak téměř jásající hráče MPA.

Hrálo se dál za bazbrankového stavu. Čas i únava hráčů obou stran postupovaly, a netrvalo dlouho a začaly padat i branky. Do poločasu padly dvě do sítě MPA. Ve druhém poločase, po změně stran, se střílelo více na branku MPA a pravděpodobnost gólu se tak zvyšovala. Zápas tak nakonec skončil 7:0 a tým okolo Michala Hozáka mohl slavit první výhru v tomto ročníku.