St. dorost, turnaj ČAFC: Týnec n.S. - FC Tempo Praha 5:1

Autor: Richard Klípa <klipa.richard(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 21. 01. 2009

K zápasu proti poslednímu týmu turnaje Týnci nad Sázavou jsme mohli počítat s třinácti hráči. Někteří byli marodní a o některých nevíme od ukončení podzimní části a to je neomluvitelné.

Do zápasu jsme vstoupili celkem slušně a to hned tlakem na soupeřovu branku. Ve 14 min. po pěkné akci a po Hnatově krásné střele jsme vedli 1:0. Naše převaha v poli byla znatelná, ale bohužel jsme vždy mířili mimo tři tyče soupeřovy branky. Asi ve třicáté minutě Kvapil udělal chybu a soupeř nedal našemu brankáři šanci - 1:1. Kluci se nesložili a hráli stejnou hru jako do této chvíle, bohužel opět bez úspěchu. S výsledkem 1:1 po půli mohl být soupeř spokojen a my zklamaní.

Do druhé poloviny zápasu jsme vstoupili tragicky, kdy již ve 47 min. po další obrovské chybě soupeř dostal přihrávku od našeho hráče přímo na velké vápno a ten změnil stav na 2:1 pro Týnec. V tuto chvíli soupeř převzal taktovku a určoval průběh zápasu. My dělali jednu hrubku za druhou a znova jsme mu třikrát přihráli míč na nohu a ten vždy bez problémů skoroval. Naši hráči odešli fyzicky a to se bohužel dalo předvídat, když na tréniku se objeví pouze 8 hráčů. Navíc v tomto zápase odešel během hry Linhart do šatny, aniž by byl střídán a to je neodpustitelné, přičemž se ke konci zápasu zranili Hnat a Benda a my museli dohrávat v deseti. V dalším zápase nás čeká divizní Meteor a tam se budeme muset poprat s naší psychikou.

Týnec nad Sázavou - FC Tempo Praha 5:1 (1:1)
Branka Tempa: Hnat.
Tempo: Flaks - Varecha, Bečvář, Kvapil, Horna - Procházka, Linhart, Benda, Balun - Čemus, Hnat. Připraveni: Přikryl, Tročil.