St. žáci A, ZT Admiry: Brandýs n.L. - FC Tempo Praha 0:4

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 27. 01. 2009

Ve třetím zápase zimního turnaje Admiry jsme nastoupili proti mužstvu z Brandýsa nad Labem, mužstvu, které hraje I.A. třídu. Opět nás trápila velká marodka tak jako před týdnem a chybělo nám sedm hráčů. Ročník 95 hrál současně, takže jsme nemohli využít jeho výpomoci. Přesně jako před týdnem jsme vstoupili do utkání výborně a opět Stejskal ve 2. minutě dal vedoucí branku utkání. Poté se hra vyrovnala, ovšem v útočné fázi jsme měli určitě navrch, ale držela se nás střelecká smůla, kterou protrhnul ve 34. minutě Horn po přihrávce Stejskala. Takže poločas vyhráváme 2:0. Bohužel naše nedůraznost před soupeřovou brankou nás připravila o výraznější vedení a velká část mužstva se přizpůsobila hře soupeře.

Start do druhé půle nám tentokrát vyšel a Mašek ve 39. minutě zvyšuje na 3:0. Soupeř ovšem ani za tohoto stavu nerezignuje a snaží se zvrátit nepříznivý vývoj utkání. Kluci ale obětavě bojují a stojí při nás i trocha štěstí. Hra se valí z jedné strany na druhou a řada hráčů toho má už dost po fyzické stránce. V 62. minutě zahráváme rohový kop Stejskalem a důrazný Žurav dává pěknou branku hlavou již v pádu. Mimochodem to byl jediný využitý roh z celé řady zahrávaných, na což se ještě zaměříme.

Videoreportáž Vladimíra Horna z utkání ZDE

V příštím kole nás čeká domácí mužstvo Admiry. Klukům opět děkuju za vybojované vítězství.

Brandýs nad Labem - FC Tempo Praha 0:4 (0:2)
Branky: 2. Stejskal, 34. Horn, 39. Mašek, 62. Žurav.
Tempo: Žurav (36. Švejda) - Lehký, E.Čech, Kristek, Herdegen - Stejskal, Dvořák, Mašek, Novák - Horn, Rudolf (56. Žurav).