St. přípravka A: Na domácí umělce čtvrté místo

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 29. 01. 2009

Do turnaje na Tempu jsme nastoupili do prvního zápasu proti Siadu Souš. Ta v zápase ukázala větší agresivitu a hlad po vítězství. Zaslouženě vyhrála 4:1, když jediný gól Tempa vstřelil Slavíček. Ve druhém zápase jsme nastoupili proti Uhříněvsi. Zápas rozhodly naše chyby a polevení v prvním poločase, kdy jsme dostali dvě branky. Ve druhém poločase byla vidět velká chuť po vyrovnání, ale pouze jediný gól od Slavíčka nestačil. Ve třetím zápase jsme hráli s Loko Vltavínem a zaslouženě jsme vyhráli 2:0. Obě branky vstřelil opět Slavíček. Ve čtvrtém zápase jsme hráli s Trnovany. Zaslouženě jsme vyhráli 3:0, když jsme soupeře k ničemu nepustili. Dvě branky vstřelil Petřek, jednu Slavíček. v posledním zápase jsme narazili na nejlepší tým turnaje, na Most. Soupeř nám nedal žádnou šanci a zaslouženě zvítězil 4:0. Skončili jsme na 4. místě.

Sestava: Marinov, Adámek, Bureš, Slavíček, Hlaváč, Klajbl, Löfler, Petřek, Chleborád.