St. přípravka A, ZL Háje: Sl. Podolí - FC Tempo Praha 3:2

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 30. 01. 2009

Druhý zápas zimní ligy na Hájích jsme narazili na Podolí. Bylo jasné, že to kluci nebudou mít jednoduché, protože turnaj odehraný dopoledne se musí projevit na fyzičce. Podolí nás od prvních minut sevřelo na naší polovině a hned v páté minutě se mu podařilo vstřelit vedoucí branku - 0:1. Netrvalo to dlouho a o tři minuty později přidalo Podolí další branku - 0:2. Do poločasu se nám podařilo jenom nastřelit tyč soupeřovy branky, a tak se šlo do kabin za stavu 0:2.

Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe a podařilo se nám zatlačit Podolí na jeho polovinu. Ve 35. minutě se nám podařilo využít tlaku a Bureš snížil na 1:2. O dvě minuty nato jsme mohli vyrovnat, ale Bureš nastřelil pouze břevno. Na vyrovnání jsme si museli počkat do 44. minuty, kdy se trefil Adámek. Bohužel se nám nepodařilo vybojovat ani jeden bod, když se Podolí ve 48. minutě ujalo vedení 2:3 po nedůsledném odkopu obrany. I přes prohru musím kluky pochválit za bojovnost ve druhé polovině.

AFK Slavoj Podolí - FC Tempo Praha 3:2 (2:0)
Branky Tempa: Bureš, Adámek.
Tempo: Marinov,Adámek, Bureš, Hasman, Slavíček, Hlaváč, Klajbl, Löfler, Petřek, Žákovský.