Ml. žáci B, turnaj PSK: Újezd n. L. - FC Tempo Praha B 3:0

Autor: Jiří Šak <info(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 09. 02. 2009

K našemu dalšímu utkání jsme nastoupili proti týmu, který je po podzimu ve II.A třídě na prvním místě. Na stejné pozici byl i v průběžném pořadí na turnaji (3 zápasy, 9 bodů, skóre 7:0).Naši hráči nastoupili až s příliš s velkým respektem k zápasu proti o rok starším hráčům.

V prvním poločase jsme hráli velice špatně. Chybělo nasazení, důraz, klid v rozehrávce. Většinou jsme byli všude později než soupeř a ten nám skoro nepůjčil míč a hrálo se na naší polovině. Újezd měl hru ve své moci a v 15. minutě se ujal po zásluze vedení. Za první poločas jsme se dostali na soupeřovu polovinu jen sporadicky.

Do druhého poločasu jsme udělali pár změn v rozestavění a do útoku k J. Moudrému se vysunul i Hrstka. Ve 32. minutě soupeř zvýšil vedení po nepřesném odkopu na 2:0. Od té chvíle si soupeř vypracoval spoustu brankových příležitostí. Naštěstí proměnil pouze jednu. Výsledek je pro nás milosrdný, kdyby to bylo 7:0, nikdo by se nemohl divit. Ve druhé půli jsme si vypracovali i jednu brankovou příležitost. To Šmíd nádhernou přihrávkou našel rozeběhnutého J.Moudrého, který postupoval sám na bránu, ale soupeřův obránce se stačil vrátit, přesto se povedlo zakončení a vybojoval roh. Ten zahrával Šmíd, krásně našel volného Štěpánka na zadní tyči, ale bohužel jeho hlavička netrefila poloodkrytou branku.

Nejlepším našim hráčem byl Baroch. Jinak ostatní hráli pod své možnosti.

FK Újezd nad Lesy - FC Tempo Praha B 3:0 (1:0)
Tempo: Opletal - Baroch - O.Moudrý (31. Hlaváček), Šváb, Veselý - Kalina, Hrstka, Lazarov (20. Heinc), Šmíd, Štěpánek - J.Moudrý.