Muži A, turnaj Radotína: Lipence - FC Tempo Praha 0:6

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 10. 02. 2009

Na turnaji v Radotíně získalo Tempo za poslední dva zápasy 6 bodů při skóre 10:0. První půli proti Lipencům, vedoucímu týmu II.třídy, tým rozhodně nijak neexceloval. Hra byla plná nepřesností a když už se hráči dostali do šancí, nedokázali je proměnit, tu největší záložník Vrba hned v úvodu zápasu.

Jakmile ale Žalud po změně stran otevřel skóre, nervozita byla pryč a soupeř byl najednou bezradný. Druhý gól přidal po Novotného akci Dedek a stejný hráč zvýšil zanedlouho na 3:0. Pohotovou dorážkou se prosadil dorostenec Hurka, Dedek z penalty mířil jen do tyče a poslední slovo měl dvěma přesnými zásahy s chutí hrající Žalud. Zvlášť bomba v poslední minutě do šibenice stála za vidění.

Poté, co Tempo v prvním kole místo béčka Králova Dvora narazilo na jeho A tým, musí dohánět ztrátu a v posledním kole základní skupiny musí získat v neděli proti Dobřichovicím získat alespoň bod k postupu do skupiny o 1.- 6.místo. Pokud sobotní utkání Radotín B - Nová Ves skončí remízou, bude stačit i stávajících šest bodů.

Sokol Lipence - FC Tempo Praha 0:6 (0:3)
Branky Tempa: Žalud 3, Dedek 2, Jakub Hurka.
Tempo: Flaks - Budák, Stoklásek (46. Balun), Hlavička, Netušil (70. Stoklásek) - J.Nechvíla - Jakub Hurka (31. Kadlec, 75. Jakub Hurka), Vrba, Žalud, Novotný - Dedek.