St. přípravka A, ZL Střešovic: Admira - FC Tempo Praha 4:1

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 13. 02. 2009

Do zápasu s Admirou jsme vstoupili docela dobře. Bylo jasné, že si soupeř vynutí tlak, ale naše obrana odolávala do desáté minuty. Admiře se podařilo dostat do vápna a díky našemu nedůrazu se jim podařilo otevřít skóre - 0:1. Kluci dělali velké chyby v rozehrávce a nedokázali podržet míč vepředu. Naše obrana byla neustále pod tlakem a v patnácté minutě soupeř zvýšil na 0:2. O dvě minuty později zahrávala Admira rohový kop a jak je naším zvykem na tomto turnaji, skončilo to gólem do naší branky. Do kabin se šlo za nepříznivého stavu 0:3.

Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe a podařilo se nám Admiru zatlačit na jejich polovinu. Z tlaku jsme ale branku nevytěžili, když nám stálo v cestě břevno a hostující golman. Soupeř nás potrestal za neproměněné šance a zvýšil na 0:4. Nám se podařilo snížit už jenom z penalty, kterou proměnil Kuriš.

FK Admira Praha - FC Tempo Praha 4:1 (3:0)
Branka Tempa: Kuriš.
Tempo: Píro - Klíma, Klajbl, Kuriš, Hlaváč, Pecora, Slavíček, Adámek, Večerník, Bureš, Löfler, Petřek.