Ml. žáci B, turnaj PSK: PSK Union - FC Tempo Praha B 8:0

Autor: Zdeněk Votava <info(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 24. 02. 2009

Dosažený výsledek je na to, že jsme před zápasem mysleli na body, pro Tempo velkým zklamáním. V prvním poločase jsme nezachytili začátek a po 15 minutách to bylo 3:0. Po zbytečných chybách v obraně. Špatné obsazování hráčů a nedůrazné odkopy z obrany. Do šancí jsme se prakticky nedostávali a ani jednou neohrozili soupeřovu branku.

Ve druhé půli se po změnách v sestavě hra vyrovnala a 15 minut jsme byli vyrovnaným soupeřem. Dokonce jsme šli sami na branku. Bohužel Šmíd akci nedokončil. Potom přišly krátce po sobě dva rohy a dvě branky, které nás úplně položily. Pak se zápas dohrával v křeči. Snaha byla marná, soupeř byl jasně lepší a po zásluze vyhrál souboj o předposlední místo.

Na týmu bylo vidět, jak chybí hráči Baroch, Opletal, Štěpánek, Lazarov, Hyršl a bratři Moudří. Chtěl bych poděkovat hráčům ze starší přípravky, kteří nás doplnili, aby nás bylo 11. Svým výkonem určitě nezklamali a patřili k nejlepším z našeho týmu.

PSK Union - FC Tempo Praha B 8:0 (4:0)
Tempo: 1.poločas: Kofroň - Veselý, Šváb, Heinc, Haluska - Kuriš, Hrstka, Šmíd, Kalina - Musílek, Adámek; 2. poločas: Kalina - Musílek, Šváb, Heinc, Haluska - Veselý, Kofroň, Šmíd, Kuriš - Hrstka, Adámek.